Blog Posts - Sağlık HaberleriDiş Tedavisi ve Bakım Yöntemleri

Kişiye özel gülüş tasarımıyla ayrıcalıklı bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Kişinin estetik kusurlarının analizinin yapıldığı ve en uygun modelin oluşturulduğu bu yöntem sayesinde mutlulukla gülümsemek artık mümkün. SAĞLIKL...
by Sağlıklı Yaşam Haberleri on Dec 18, 2016

Yıllar boyunca Reçete Kılavuzlarının Evrimi

Sağlıklı bir yaşam için reçete klavuzunu okuyarak anlatılanları ve uyguladıklarınızı tekrar bir gözden geçirebilirsiniz.

Zihinsel Olarak Güçlü Olmak İçin Öneriler

Zihinsel gücünüzü arttırmak ve bu gücü ayakta tutmak için sizlere bir kaç öneri de bulunmak istiyoruz. Bu önerileri uyguladığınız takdirde zihinsel anlamda kendinizi daha güçlü hissedebileceksiniz.

Dans Et, Sağlıklı kal

Kalçanı sallamak bunama riskini savuşturabilir mi? Fonksiyonel Tıp Uzmanı Dr. Jill Baron, dans etmenin beynin için tonlarca (tamam abartıyoruz, üç tane) faydası olduğunu söylüyor. Serbest Stil Dans = Hafızayı Koruyor Bir çalışma, 11...
by Sağlıklı Yaşam Haberleri on Dec 4, 2016

İşitme Kaybı Tedavisi

İşitme Kaybı Tedavisi için çözüm arayan kişiler bilgi sahibi olmak için lütfen yazıyı detaylı bir şekilde okuyunuz. İşitme Kaybı Tedavisi yazısı ilk önce Baş Ağrısına Ne İyi Gelir | Baş Ağrısı Nasıl Geçer üzerinde orta...
by baş ağrısına ne iyi gelir on Oct 29, 2016

Bayramda Çok Şeker Tüketmeyin !

Şeker tüketimi günlük yaşantıda da zararlı olduğu gibi bayramda da her gidilen evde bolca şeker olduğundan dolayı özellikle çocuklar başta olmak üzere aşırı tüketimden uzak durulmalıdır.

Genital Estetik

Modern teknolojik imkanlardan yararlanılarak, hastaya gerekli müdahale kısa sürede yapılır.

Keemun siyah çay satın al, keemun çayı sipariş ver

Keemun çayı az miktarda üretildiği için ekonomik açıdan fiyatı ve bulunması konusunda problemler yaşanıyor.

Lipo magnet satış yerleri nerede? Lipo magnet ne kadar fiyatı?

Lipo Magnet’in tamamen sağlıklı bir ürün olduğunu belirtmek gerekir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Diğer zayıflama ilaçlarının aksine baş ağrısı, saç dökülmesi gibi etkileri yoktur, dolayısıyla güvenle kullanılabil...

Ramazan Ayında Kalbi Yormaya Sebep 8 Yanlış

Ramazan ayında yapılan bir takım hatalar kalbimizi yorarak çeşitli rahatsızlıklara sebep olabilir. Özellikle yapmaktan kaçınılması gereken 8 hatayı gözden geçirelim.

Yoğurdun Güneş Yanığına Sürülmesi Doğru Mudur?

Yazın güneş ışınlarına uzun süre maruz kaldıktan sonra ortaya çıkan yanıklara yoğurdun iyi geldiği düşüncesi son derece yanlıştır.Uzmanlar bu takım yanlış bilgilerin fayda sağlamak yerine zarar verebileceği konusunda uyarıyo...

Mutfakta Kullanılmaması Gereken Malzemeler

Hemen hemen herkesin mutfağında yer alan metal, plastik, alüminyum gibi malzemeler sağlığımızı önemli ölçüde etkiliyor ve bize çok büyük zararlar veriyor.

Çileğin mucizevi faydaları

Yaz aylarının sevilen meyvesi çileğin sağlığınıza olan faydalarını biliyor musunuz?

Cinsellikte İdrar Yolu Enfeksiyonlarının Etkisi

Vücudun sıcak yaz aylarında oldukça fazla su kaybına uğrayarak yeterli su alınamaması ile ortaya çıkan idrar yolu enfeksiyonları cinsel hayat üzerine olumsuz etkiler sağlıyor.

Yaz Aylarında Baş Dönmesi ve Baş Ağrısı

Son yıllarda git gide artan sıcaklar ile bağ ağrısı ve baş dönmesi şikayetine karşı önlem almakta fayda var. Kavurucu yaz sıcaklarına karşı dikkat edilmesi gereken bazı hususlar sağlığımızı korumak için oldukça etkili.

Bembeyaz Dişlerle Gülümsemek Oldukça Kolay

Dişlerin gülümseme üzerinde oldukça büyük bir etkisi vardır. Diş beyazlatma yöntemleri son zamanlarda oldukça kolay bir işlem olup mutlu ve sağlıklı hissederek rahatlıkla gülümsemenizi sağlar.

Şeftalinin Faydaları

Şeftali hem tadı hem de faydaları ile oldukça tercih edilen bir meyvedir. Yaz aylarında oldukça tüketilen şeftalinin bize sunduğu bir çok fayda sağlığımıza büyük katkı sağlar.

Çikolatanın Mucizevi Faydaları

Çikolata sadece mutluluk hormonu salgılamakla kalmayıp sağlığımız üzerine oldukça yarar sağlıyor. Bir çok rahatsızlığının etkisini azaltmaya yarayan çikolatanın faydası saymakla bitmiyor.

Zayıflarken Selülitler Neden Kaybolmaz ?

Yağlardan kurtulurken selülitlerin hala yerinde durması oldukça rahatsız edici bir olay. Kilo verirken selülitlerin gitmemesinin sebebi herkes tarafından oldukça merak ediliyor.

Diş İpi Kullanımının En Doğru Şekli

Dişlerimizin sağlığı için diş fırçası ile beraber diş ipi de kullanmak gerekir. En doğru diş ipi kullanımı nasıl olmalıdır ? Detaylarına haberimizde yer verilmektedir.


Trending Topics

Close